Likome labai patenkintos kirpimo paslaugomis – tiek aš, tiek mano dukra. Kirpėja Andželika yra be galo maloni, kantri ir profesionali. Puikiai išklauso norus, pataria ir sukuria būtent tokį rezultatą, kokio tikėjomės. Dukra jautėsi jaukiai ir drąsiai
Paslaugą atliko Anželika•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Oksana•prieš 4 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puiku patiko, puikiai atliktas darbas
Paslaugą atliko Anželika•Vyriškas kirpimas
Rafal
•prieš 4 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Kirpyklai reikalingas patalpos kosmetinis remontas.