Очень хорошие и приятные женцины с нежными руками работу делают с улыбкой и довольно качественно.
Виктор•prieš 8 mėnesius per „Google“
Ačiū, kirpėjui Hasan, už puikiai apkirptą barzdą. Rekomenduoju.
Julius Česynas•prieš 8 mėnesius per „Google“
I was disappointed with hair stylist Božena. Very rude, works roughly. Damaged my hair. After that she refused to serve me.
Daiva Vait•prieš apie 3 metus per „Google“
Patiko:
-erdvios, gerai įrengtos patalpos;
-atskiros mini zonos atskiriems klientams;
-tylu, švaru, tvarkinga;
-draugiškas personalas.
Bet žinoma, svarbiausia man patiko kaip mane nukirpo meistrė Ana. 10/10. Paaiškinau kaip noriu, kad mane nukirptų, įjungiau savo mylimą Sudoku ir …po 50 min. išėjau visas toks jaunas/gražus, savimi patenkintas.
Ačiū Anai!
Vyšniauskas Andrius•prieš apie 3 metus per „Google“