Tobula kirpėja! Visada išklauso, ką noriu, pataria, o rezultatas – tiesiog nuostabus. Išeinu iš salono su šypsena ir pasitikėjimu savimi. Rekomenduoju visiems!
Paslaugą atliko Gabrielė•Vyriškas kirpimas
Edgar•prieš 8 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Gabriele, yra puiki kirpeja, gerai išmananti savo darbą, draugiška, visada geros nuotaikos, kerpamės su sūnumi jau ne pirmus metus! 👌🏼
Paslaugą atliko Gabrielė•Vyriškas kirpimas
Edgaras•prieš 8 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Tik užėjus mane pasitiko labai svetingai. Kirpimas buvo atliktas labai kruopščiai atsižvelgiant į visus mano norus. Labai jautėsi, kad kirpėjai svarbu geras rezultatas. Atmosfera šilta ir jauki. Rekomenduoju!