Patinka mums ši kirpėja. Maloniai ir korektiškai bendrauja su vaiku. Ji perėjo dirbti iš kitos kirpyklos. Mes irgi atėjom paskui ją.
Paslaugą atliko Gabrielė•Vaikų kirpimas
Ignė•prieš 6 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Nežinote pas ką apsikirpti? Drąsiai registruokitės pas Gabrielę :)
Paslaugą atliko Gabrielė•Vyriškas kirpimas
Andrej •prieš 6 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Labai gera kirpėja. Gabrielė profesionaliai kerpa vyrišką kirpimą, atsižvelgia į norus ir visada padaro taip, kad rezultatas džiugina. Tikrai rekomenduoju.👍