Užregistravau pedikiūrui savo vyrą, ir paskui apsilankiau pati įsitikinti ar tikrai nelabai kokybiškai buvo atlikta, nes žinau, kad jis gan išrankus. Nepuoliau palikti atsiliepimo po jo vizito, galvojau pažiūrėsim dar. Dabar buvome nuvykę pas kitą meistrę, kur išties pasakė, kad praeitas pedikiūras tikrai nekokybiškai atliktas ir reikia sutvarkyti pėdos odos būklę kuri tiesiog labai, labai šiurkšti buvo. Esu nusivylusi, nes pinigai tik veltui, tiek pati nebuvau pilnai patenkinta tiek mano vyras
Paslaugą atliko Kamilė•Pedikiūras
Ibrahim•prieš 20 dienų
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
labai jaukus salonas ir miela manikiūristė. gavau kokybišką paslaugą uż prieinamą kainą ✨ ačiū Paulai
Paslaugą atliko Paula•Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Asta•prieš 21 dienas
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai patiko pats salonas, meistrė švelni, o atmosfera atpalaiduojanti, mėgavausi visos procedūros metu, tikrai sugrįšiu ❤️
Paslaugą atliko Kamilė•Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Donata•prieš 21 dienas
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Jau po pirmos savaitės visiškai atšoko 2 nagai – to dar niekada nesu turėjusi. Taip pat ant nykščių topas buvo padengtas netolygiai: vietomis paviršius blizgus, vietomis matinis. Deja, darbo kokybė nuvylė.
Paslaugą atliko Kamilė•Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Evelina•prieš 21 dienas
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Jau po pirmos savaitės beveik visų nagų šonuose danga pradėjo atkibinėti. Po dviejų savaičių teko manikiūrą perdaryti pas kitą meistrę. Kokybe nusivyliau.
Paslaugą atliko Kamilė•Ilgalaikis gelinis manikiuras