Buvau SPA pedikiūro procedūroje. Procedūra atlikta kruopščiai, salono atmosfera jauki. Meistrė Kamilė buvo maloni ir profesionali. Apibendrinant - viskas patiko :)
Paslaugą atliko Kamilė•Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Eglė•prieš apie mėnesį
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Esu labai patenkinta Spa pedikiūru. Atsipalaidavau, išgėriau skanios kavos, pabendravau su labai malonia meistre ir išėjau su nuostabaus grožio nagučiais! Ačiū-būtinai sugrįšiu! 💅✨
Paslaugą atliko Paula•Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Gintarė•prieš apie mėnesį
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puikiai atliktas pedikiuras, kruopšti ir maloni Kamilė. Aplinka taip pat 10 balų.
Paslaugą atliko Kamilė•Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Eglė•prieš apie mėnesį
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai fainas salonas ir maloni meistrė, deja, gelinis lakas nusilupo / “atšoko” nuo trijų nagų po savaitės :(
Paslaugą atliko Kamilė•Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Greta•prieš apie mėnesį
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai gražus naujas salonas, krupšti, atidi ir maloni meistrė. apsilankysiu vėl