Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

4,7
49 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Buvau SPA pedikiūro procedūroje. Procedūra atlikta kruopščiai, salono atmosfera jauki. Meistrė Kamilė buvo maloni ir profesionali. Apibendrinant - viskas patiko :)
Rodyti salono atsakymą...
Esu labai patenkinta Spa pedikiūru. Atsipalaidavau, išgėriau skanios kavos, pabendravau su labai malonia meistre ir išėjau su nuostabaus grožio nagučiais! Ačiū-būtinai sugrįšiu! 💅✨
Rodyti salono atsakymą...
Puikiai atliktas pedikiuras, kruopšti ir maloni Kamilė. Aplinka taip pat 10 balų.
Rodyti salono atsakymą...
Labai fainas salonas ir maloni meistrė, deja, gelinis lakas nusilupo / “atšoko” nuo trijų nagų po savaitės :(
Rodyti salono atsakymą...
Labai gražus naujas salonas, krupšti, atidi ir maloni meistrė. apsilankysiu vėl
Rodyti salono atsakymą...
5
1
5
6
7
9
7