Viskas puiku. Aplinka tvarkinga, Kamilės darbas patiko.
Paslaugą atliko Kamilė•Japoniškas manikiūras
Meile•prieš apie 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai kruopščiai ir estetiškai atliktas manikiūras ir pedikiūras. Darbas tvarkingas, meistrė maloni ir dėmesinga detalėms. Labai gražūs ir tvarkingi nagai. Tikrai rekomenduoju!
Paslaugą atliko Paula•
Japoniškas manikiūrasRodyti viską...
Diana•prieš apie 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Paula buvo nuostabi! Labai rūpestinga, puikiai atliktas pedikiūras :)
Paslaugą atliko Paula•Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Miglė•prieš apie 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Viskas buvo gerai, o masažinė kėdė ir spa vonelė tikrai patiko.
Paslaugą atliko Kamilė•Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Odeta•prieš apie 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Dėkoju už kruopščiai atliktą japonišką manikiūrą ir malonų bendravimą.