White House Grožio Namai

4,9
312 atsiliepimai
Mapų g. 7, 44284
Atidaryta šiandien : 09:00 - 19:00

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Plaukai
Veidas

Atsiliepimai apie saloną

4,9
312 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Viskas puiku, didžiausios rekomendacijos.
Viskas puikiai!
Puikus salonas, profesionalus aptarnavimas, visada nepriekaištingas rezultatas.
Noriu tarti didelį AČIŪ🫶visam šauniam šio salono kolektyvui;už suteiktà puikià nuotaikà jame,už stilistės Simonos sukurtà proginę šukuosenà,meistrei Gintarei už kantrybę ir nuostabų makiažą,administratorei Rūtai už šiltą priėmimą.Likau labai sužavėta šio kolektyvo darbu.Į savo 55 metų šventę išėjau pakylėtos nuotaikos🤗🤗🤗
Nežinau geresnės visažistės už Gintarę. Ir kaip meistrė, ir kaip žmogus labai geras ❤️☺️
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Simona
Profesionali šukuosenų ir plaukų meistrė
5.0
91 atsiliepimai

Apie

Esu įsimylėjusi savo darbą ir jis mano didžiausias hobis bei gyvenimo būdas. 5 metų patirtis, teikiamos profesionalios šukuosenų paslaugos vestuvėms bei įvairioms progoms. Taip pat atliekamos plaukų gydomosios procedūros bei plaukų dažymai.

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Simona

Profesionalus17
Aukštos kvalifikacijos13
Išmanantis darbą9
Židrūnė

Apie

Pagaliau atėjo laikas prisistatyti. Esu kvalifikuota plaukų priauginimo meistrė Židrūnė. Grožio srityje dirbu daugiau nei 10 metų. Daugelis mane pažįsta kaip kūrybingą, smulkmenišką, kruopščią asmenybę, siekiančią užsibrėžtų tikslų. Savo darbe jaučiuosi būdama ten kur turiu būti, tai mano kelias. Nuolat tobulinu savo įgūdžius ir žinias, kad galėčiau pasiūlyti, tai kas geriausia. Tik įgudusi meistro ranka gali padėti natūraliam grožiui atsiskleisti ir sužydėti. Mano padėka Jums, esamos ir būsimos klientės už tai, jog patikite man, tai kas Jums labai svarbu - savo plaukus. Mano tikslas, kad Jūsų plaukai spindėtų natūralumu, pabrėžiant jų grožį bei individualumą.

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Simona
Plaukų meistrė, gydomųjų procedūrų terapeautė
5.0
62 atsiliepimai

Apie

Esu kvalifikuota plaukų stilistė kuri paskutinius 5 metus gilina savo žinias plaukų procedūrose. Esu tobulumo siekianti specialistė kuri pastoviai gilina savo žinias įvairiuose mokymuose bei seminaruose Lietuvoje ir užsienyje. Atstatančios procedūros ir teisinga priežiūra namuose yra du neatsiejami dalykai norint turėti sveikus ir gražius plaukus. Kiekvienas vizitas klientei tai mini pamoka per kurią sužinosite kaip kiekviena procedūra veikia/ padeda jūsų plaukams, kaip teisingai jais rūpintis namuose, taipogi kokios priemonės padės pasiekti geriausių rezultatų. Pažadu, kad bendromis pastangomis galime pasiekti geriausią jūsų plaukų versiją.

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Simona

Išmanantis darbą13
Profesionalus10
Aukštos kvalifikacijos8
Gintarė
4.8
44 atsiliepimai

Apie

Esu makiažo bei antakių meistrė atliekanti makiažus tiek klientėms, tiek fotosesijoms, tiek nuotakomis. Kaip meistrė turiu didelį darbo stažą - jau penkeri metai. Dirbu taip pat su antakių formavimu bei atlieku makiažo plius express sušukavimo paslaugą - plaukų tiesinimą arba express bangas.

Paslaugos

Veidas
Plaukai

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Gintarė

Profesionalus8
Aukštos kvalifikacijos7
Karolina
4.6
8 atsiliepimai

Paslaugos

Veidas
Plaukai

Darbų galerija

Rūta

Paslaugos

Plaukai
Saulė
5.0
26 atsiliepimai

Apie

Esu plataus profilio kirpėja, grožio sferoje dirbu 7 metai. Nuolatos tobulinuosi įvairiuose seminaruose, tačiau didžiausią žinių bagažą esu sukaupusi būtent moteriškų šukuosenų srityje. 2020m. bei 2021m. atvirame Lietuvos grožio specialistų čempijonate pelniau pirmąją vietą būtent nuotakos šukuosenos rungtyje, tad galiu drąsiai teigti, kad darbas su nuotakomis man yra vienas iš maloniausių. Taip pat ne ką mažiau mėgstu drąsius pokyčius, tad jei svajojate kardinaliai pakeisti šukuoseną, plaukų spalvą ar kirpimą - neabejoju, kad sukursime kažką ypatingo ir originalaus!

Paslaugos

Plaukai

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Saulė

Profesionalus6
Sandra
Koloristė, plaukų priežiūros specialistė
4.7
11 atsiliepimai

Apie

Esu plaukų koloristė, plaukų priežiūros specialistė. Daugiausiai orientuojuosi ir realizuoju save per plaukų dažymo paslaugas klientėms. Nuolat tobulėju įvairiuose plaukų priežiūros seminaruose, mokymuose ir koloristikos kursuose. Turiu trijų metų darbo patirtį, semiuosi naujų žinių ir labiausiai mėgstu naujausių tendencijų įvairius techninius dažymus kaip "AIRTOUCH".

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Indrė

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Apie saloną

White House Grožio Namai
44284 Mapų g. 7

Profesionalios plaukų, šukuosenų, makiažo, antakių dizaino paslaugos, paketai nuotakoms, nuotakų mamoms, jaunikiams. Kursai ir individualios pamokos PRO ir SAU.

PirmPirmadienis
09:0020:00
AntAntradienis
09:0020:00
TrečTrečiadienis
09:0020:00
KetvKetvirtadienis
09:0020:00
PenktPenktadienis
09:0020:00
ŠeštŠeštadienis
09:0019:00
SekmSekmadienis
Uždaryta
Šiame salone naudojami produktai
Youngblood
Salono apdovanojimai
Top Rated 2022

Grožio salonai netoliese