X Barbershop Atsiliepimai

Perkūnkiemio g. 19-157, 12120 Vilnius

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

4,9
1463 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Good
Viskas gerai, paslauga likau pilnai patenkintas. Ačiū!
Pati geriausia patirtis! Atliko viską kruopščiai ir greitai. Geriausios rekomendacijos! Ačiū už šią patirtį :)
Nukirpo taip, kaip prasiau nekirpti, sugadinti plaukai keliems menesiams, barzda su masinele per puse neklauses, ipjove su peiliuku i kakla iki kraujo, sukos nukrito ant zemes ir naudojo tas pacias, kirpejas Moo, niekam nerekomenduoju, 30 eur ismesta
отличный мастер, приятный человек. однозначно рекомендую!
4
1
4
5
6
240
6