X Barbershop Atsiliepimai

Perkūnkiemio g. 19-157, 12120 Vilnius

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

4,9
1463 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Everything was great, atmosphere is good, barber did a great job
Labai draugiška ir maloni specialistė 😊 Puikiai apkirpo, o barzda sutvarkyta itin stilingai. Patiko dėmesys detalėms – netgi buvo panaudotas šiltas rankšluostis, kas suteikė dar daugiau komforto. Išėjau visiškai atsinaujinęs ir labai gerai besijaučiantis. Ačiū Paulinai! ✨💈
Profesionaliai ir greitai, kaip visada!!
Vaikui labai patiko kirpimas, atliko jį labai preciziškai, dėmesingai, rekomenduoju
Viskas labai gerai
6
1
6
7
8
240
8