YourSkin Estetinė kosmetologija

5,0
48 atsiliepimai
Veiverių g. 134, 46352
Atidaryta šiandien : 10:00 - 21:00

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Veidas
Kūnas

Atsiliepimai apie saloną

5,0
48 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Išsamiai paaiškino apie veido priežiūrą, procedūras atliko kokybiškai, neskubėdama
Labai gera specialistė
Lankiausi jau antrą kartą ir grįšiu dar. Norėjau kitokių procedūrų, bet dėl mano sveikatos būklės buvo detaliai pakomentuota esama situacija ir įsigilinus parinkta man naudingesnė ir nekenksminga procedūra. Džiaugiuosi, ačiū 💛
Labai maloni mergina😋 į visus mano užduotus klausimus atsakė. Jau einu ne vieną kartą, tai tikrai geras jausmas būti su sutvarkyta oda ❤️💐
Pirmą kartą dariausi veido valymą, Ieva dirbo kruopščiai, viską detaliai papasakojo, pakonsultavo. Likau labai patenkinta! Tikrai sugįšiu.
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Ieva
5.0
33 atsiliepimai

Apie

Estetinės kosmetologinės procedūros (veido valymai, rūgštinės, drėkinančios, stangrinančios procedūros), konsultacijos, veido odos priežiūros priemonių parinkimas.

Paslaugos

Kūnas
Veidas

Darbų galerija

Apie saloną

YourSkin Estetinė kosmetologija
46352 Veiverių g. 134

Sveiki!

Esu estetinės kosmetologijos specialistė Ieva. Svarbiausi mano tikslai – nuolatinis asmeninis tobulėjimas profesinėje srityje bei nuoširdžios Jūsų šypsenos po procedūros ar jų kurso, kai pasiekiame stebinančių rezultatų.

Nuolatos tobulinu savo žinias seminaruose, kongresuose, webinaruose, nagrinėjant mokslinius straipsnius internete. Manau, jog tik žingeidus bei nuolat tobulėjantis specialistas spės žengti koja kojon su visomis naujovėmis ir pasiūlyti savo Klientui geriausius problemų sprendimus.

Kiekvienas klientas mano kabinete gaus išskirtinį dėmesį – nuo jūsų odos būklės ištyrimo ir aptarimo, kiekvieno atliekamo žingsnio paaiškinimo (žinoma, jei tai jums aktualu 😉), iki rekomendacijų kaip ir su kokiomis priemonėmis prižiūrėti odą namuose bei neribotas konsultacijas po procedūros iškilus klausimams/norint patarimų.

Darbui kabinete bei klientų odos priežiūrai namuose esu atsirinkusi tik, mano nuomone, ypač kokybišką ir geriausius rezultatus duodančią ir palaikančią kosmetiką – Medik8, Clinicare, Medic control peel, Cell fusion C, Ekseption, Guinot.

Kabinete atlieku kombinuotus veido, nugaros valymus, atpalaiduojančias ar rūgštines procedūras.

Jei dvejojate, kokią procedūrą rinktis – pasirinkite savo nuožiūra, o procedūros metu pasitarsime drauge, visuomet parinksiu Jums tinkamiausią variantą.

Labai Jūsų lauksiu YourSkin estetinė kosmetologija studijoje Kaune. Iki susitikimo!

PirmPirmadienis
10:0021:00
AntAntradienis
10:0021:00
TrečTrečiadienis
10:0021:00
KetvKetvirtadienis
10:0021:00
PenktPenktadienis
10:0021:00
ŠeštŠeštadienis
11:0018:00
SekmSekmadienis
11:0017:00
Šiame salone naudojami produktai
Cliniccare
Ekseption
Guinot
Mary Cohr
Medik8

Grožio salonai netoliese