Paslaugą atliko Kamilė•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Eglė•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Meistrė Viktorija nelabai patiko. Po kelių dienų pradėjo atšerpetoti odelės, ko ankščiau niekada nėra buvę pas kitą meistrę ėjus... Dar po savaitės ataugus pasimatė kad prie odelių nagai išdrožti, baisu. Taip pat lūžo nagas. Manau meistrė turėtų prisirašyti, kad tvarko tik trumpus nagus ir nesiskelbti taip profesionaliai.
Paslaugą atliko Viktorija•Ilgalaikis gelinis lakavimas
Miglė•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visada likau patenkinta! Kamile nuostabi🫶🏼
Paslaugą atliko Kamilė•
Ilgalaikis gelinis manikiurasRodyti viską...
Monika•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai atlikta procedūra! Rekomenduoju šį saloną!
Paslaugą atliko Kamilė•Ilgalaikis gelinis manikiuras