Puikiai atliktas manikiūras, greitai ir tvarkingai.
Paslaugą atliko Kamilė•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Agnė•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Manikiūras labai gražus ir profesionaliai atliktas. Su kokiais nagais atėjau iš kitos meistrės ir su kokiais gražiais išėjau po vizito pas Kamilę skirtumas nerealus.
Kamilė maloni ir labai profesionali. Ačiū už nuostabius nagučius, sulaukė daug pagyrų ! ❤️
Paslaugą atliko Kamilė•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Sandra•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
didžiausi komplimentai Gretai ir be galo jaukiam salonui! 🤍
Paslaugą atliko Greta•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Laura•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai kruopšti meistrė, turėjau profesionalų, ramų ir kokybišką laiką, ačiū :)
Paslaugą atliko Kamilė•Ilgalaikis gelinis manikiuras