Paslaugą atliko Goda•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Ugnė•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kruopštumas vidutiniškas. Nustebino, kad nagų stipriklio likučiai nebuvo nuvalyti, o taip ir liko ant nagų. Ties k.kojos didžiojo piršto nagu (ten, kur dažniausiai įgauginėja) skauda iki šiol. Manau neturėtų taip būti. Tikiuosi nesupuliuos.
Paslaugą atliko Kamilė•Pedikiūras
Ana•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Gera atmosfera, kruopštus darbas, viskas super:)
Paslaugą atliko Viktorija•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Greta•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kamilė - itin profesionali meistrė! Ačiū! 🥂
Paslaugą atliko Kamilė•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Evita•prieš daugiau nei 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai jauki salono atmosfera, personalas besišypsantis. Kamilė labai maloni, puikiai atliktas darbas !!
Paslaugą atliko Kamilė•Ilgalaikis gelinis manikiuras