Esu labai patenkinta. Džiaugiuosi, kad atradau tokią meistrę kaip Evelina. Kruopšti, maloni, nuostabi. Visada gera su Evelina pasišnekučiuoti. Ačiū labai ir geriausi palinkėjimai.
Paslaugą atliko Evelina•Antakių korekcija siūlu
Diana•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Nepriekaištingai atliktas manikiuras, Ačiū
Paslaugą atliko Gabija•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Oksana•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Meistrė puikiai atliko darbą;) labai patenkinta
Paslaugą atliko Evelina•Antakių korekcija siūlu
Eglė•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puikiai, kaip visada! :)
Paslaugą atliko Gabija•Ilgalaikis gelinis manikiuras