Žiedūnė Makeup Artist Atsiliepimai

Subačiaus g. 19, Vilnius, 01300

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

5,0
25 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Nuostabi meistrė. Visada malonu sugrįžti! Makiažas be priekaištų!
Ziedune yra savo srities profesionale. Ji gali padaryti stebuklus: nuo kasdieninio paprasto, subtilaus makiazo iki Holyvudinio stebuklo. Zmogus, pilnai atsidaves savo darbui. Yra nuostabus meistras bei asmenybe. Snekant apie antakius, niekam kitam ju neleidziu tvarkyti!
Ziedune yra labai talentinga ir profesionali. Visada puikiai atlieka savo darba, grazius bruozus isryskina, o ne tokius grazius - paslepia. psilankiusi pas ja as visada iseinu su sypsena! Ne tik del to, kad bunu patenkinta jos darbu, bet ir todel, kad ji visada labai draugiska, linksma ir su ja pabendrauti yra tikras malonumas. Ji dirba labai stilingame ir graziame salone, kur kiekviena detale yra kruopsciai atrinkta ir suderinta. Visiems rekomenduoju si salona ir meistre Ziedune!
Žiedūnė labai profesionali meistrė, visada lieku patenkinta jos darbu! Labai maloni ir kruopšti :) Makiažo fėja 🧚🏻‍♂️
Žiedūnė yra meistras. Ji žino.. ji moka pasirūpinti mano antakiais, kad pakėlus visi matytų ir sakytų "woow", kaip pamaskuoti jaunystės spuogus, kaip užmaskuoti raukšleles, kad per pasimatymą jaunesnis vaikinas nieko nesuprastų, kaip išryškinti akis ir žvilgsnį, kad net Daniel Craig negalėtų atitraukti akių. Žiedūnė yra profesionalumo bomba ir labai tvarkinga. O kas svarbiausia- laikas jos kėdėje neprailgs. Baisiausia kas gali nutikti, kad ji neleis tau juoktis tuo metu, kai jai reikės tau padažyti lūpas!💃🏻