Kirpimas man patiko, Kirpo meistrė Raminta. Kitą kartą vėl eisiu pas šią meistrę!
Paslaugą atliko Raminta•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Eglė•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai atliktas dažymas!
Paslaugą atliko Raminta•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Anonimas•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Jau porą metų kerpuosi tik pas Raminta. Rezultatas visuomet SUPER!!! :)
Paslaugą atliko Raminta•Vyriškas kirpimas
Rostislav•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai maloni kirpėja, berniukus apkirpo labai gražiai.
Vaikų kirpimas
Indrė•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patenkinta atliktu darbu. Darbas atliktas greitai, švelniai ir kokybiškai. Labai jauki ir draugiška atmosfera.Tikrai dar apsilankysiu ir draugėm rekomenduosiu.
Paslaugą atliko Raminta•Plaukų dažymas sruogelėmis moterims