Kirpo Edgaras, tai viskas šauniai:) priekaištų nėra
Kirpimas ir plaukų priežiūra
Grita•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Darbuotojai labai draugiški, atidūs. Visą laiką, kurį praleidau salone, jaučiausi labai jaukiai. Pati šukuosena gavosi net gi geriu nei tikėjausi. Likau labai patenkinta, tikrai lankysiuos dažniau.
Plaukų dažymas
Austėja•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Registracija labai lengva, ir patogi. Priminima apie vizitą. Darbas labai kruopštus, greitas ir profesionalus. Puikiai suprantami kirpimo norai ir jie įvykdomi ! Labai malonus aptarnavimas, linksmas. Patogus salono susisiekimas su centru! Nereikia klaidžioti ieškant.
Vyriškas kirpimas
Gerdas•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puiku, rekomenduoju!
Paslaugą atliko Raminta•Plaukų dažymas sruogelėmis moterims