Lankiausi pas kirpėją Edgarą, tai labai malonus ir išmanantis savo darbą vaikinas. Rekomenduoju visiems kas nori apsikirpti ar nusidažyti plaukus, nes rezultatas buvo toks kokio ir norėjau. Puikiai parenka plaukų dažus.
Plaukų dažymas
Gintarė•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
superinis meistras :)
Vyriškas kirpimasRodyti viską...
Anonimas•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai kaip visada!
Paslaugą atliko Raminta•Vyriškas kirpimas
Anonimas•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rekomenduoju.
Paslaugą atliko Raminta•Vyriškas kirpimas
Vilhelmas•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Jau antrą kartą einu kirptis pas Ramintą, ir eisiu toliau. Mano plaukai gan problemiški: ilgi, lūžinėjantys, sausi. Raminta kaskart sugeba suteikti jiems prekinę išvaizdą :))
Paslaugą atliko Raminta•Kirpimas ir plaukų priežiūra