Labai jaukus mielas salonas. Labai šiltai, paprastai, draugiškai priima. Mane kirpo Raminta. Seniai buvau tokia laiminga! Šukuosena ne tik graži ir man tinka, bet ir labai patogi - o man tai labai svarbu.
Paslaugą atliko Raminta•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Marija•prieš apie 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Šilta atmosfera, draugiška ir profesionali meistrė:)
Paslaugą atliko Raminta•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Anonimas•prieš apie 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas super
Paslaugą atliko Raminta•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Anonimas•prieš apie 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiku!
Paslaugą atliko Raminta•Vyriškas kirpimas
Anonimas•prieš apie 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Visada kokybiškas kirpimas bei maloni kirpėja. Tikrai rekomenduoju visiems