Labai patiko kirpėja Zuchra. Buvau atvykus į kirpyklą su 3 mažiukais vaikais ir kirpėja surado priėjimą prie visų.Išėjome visi laimingi , kiekvienas su savo išskirtiniu kirpimu ir šukuosena. Ačiū!
Paslaugą atliko Zuchra•
Vyriškas kirpimasRodyti viską...
Diana•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Очень хороший и одарённый парикмахер Зухра. Очень понравилась стрижка.Labai geros ir profesionalų kirpėja Zuchra.Patiko kirpimas.