Treatwell Rewards

Treatwell Rewards

Rinkite taškus ir rinkite 10€ ir 25€ kuponus

Pasisveikinkite su lengvu užsakymu, begaliniu pasirinkimu ir nuolaidomis mėgstamiausioms procedūroms - su Treatwell Rewards.

Pradėkite šiandien

Uždirbkite taškų kiekvieną kartą užsakydami

Taškai kaupiami greitai ir automatiškai pridedami prie jūsų balanso kiekvieną kartą, kai užsisakote.

1€išleistas=Iki 3 taškųuždirbta

Patarimas: mokėkite iš anksto, kad gautumėte daugiau taškų.

Kaip tai veikia

Tai taip paprasta, tikrai. Kuo daugiau užsisakysite, tuo daugiau galėsite uždirbti.

  1. Užsisakykite

    Įsitikinkite, kad esate prisijungę prie savo paskyros, tada raskite mėgstamas procedūras ir užsisakykite jas mūsų programėlėje arba svetainėje.

  2. Gaukite

    pasirinkite mokėjimo būdą – internetu arba salone ir surinkite iki 3 taškų už kiekvieną išleistą 1€.

  3. Atsiimkite

    kai pasieksite atlygio etapą, atsiimkite jį ir gaukite 10€ arba 25€ nuolaidą kitam užsakymui.

Peržiūrėkite viską mūsų programėlėje

Jūsų taškų balansas ir lojalumo kuponai bus matomi jūsų profilyje. Geriausias būdas tai peržiūrėti - per mūsų programėlę.

Nuskaitykite QR kodą, kad atidarytumėte programėlę

https://trea.tw/BTgpDK

DUK

Norime, kad jūsų Treatwell Rewards patirtis būtų kuo geresnė. Todėl bet kuriuo metu galite su mumis susisiekti pasinaudoję šia nuorodą. Tačiau kol kas pateikiame dažniausiai užduodamus klausimus apie mūsų apdovanojimų programą, kad galėtumėte pradėti.

Treatwell Rewards taškai yra lojalumo taškai, kuriuos galima uždirbti, kai užsakymas atliekamas tiesiogiai naudojant Treatwell programėlę arba svetainę. Treatwell Rewards taškai gali būti kaupiami į 2 taškų etapus: 1500 taškų už 10€ eurų vertės kuponą ir 2500 taškų už 25€ eurų vertės kuponą. Bet kokios Treatwell Rewards taškų sumos, esančios žemiau taškų etapo, nebus įmanoma atsiimti ir ji liks nario sąskaitoje iki bus pasiektas atitinkamas taškų etapas arba premijos taškai baigs galioti. Treatwell Rewards taškai bus matomi Narių profilio skiltyje „Mano atlygio programa“ rasite visus šiuos etapus.

Treatwell Rewards taškai yra lojalumo taškai, kuriuos galima uždirbti, kai užsakymas atliekamas tiesiogiai naudojant Treatwell programėlę arba svetainę. Gausite 3 taškus už kiekvieną 1€ išleistą eurą mokėdami iš anksto (kai mokėjimo veiksme pasirenkate „mokėjimas internetu“) arba 1 tašką už kiekvieną 1€ išleistą eurą, kai mokėsite salone (kai mokėjimo etape pasirenkama „mokėjimas salone“).

Trumpas atsakymas - ne. Tačiau, pasirinkę mokėti internetu, galite uždirbti 3 taškus už 1€ eur. (palyginti su 1 tašku už 1€ eurą mokant salone), o tai reiškia, kad jūsų taškų balansas augs dar greičiau.

Taškai už reikalavimus atitinkantį pirkinį bus matomi jūsų taškų balanse, kai atliksite užsakymą. Taškai liks „laukimo“ būsenoje, kol atvyksite į vizitą. Kai salonas patvirtins, kad dalyvavote vizite, jūsų taškus bus galima atsiimti jūsų taškų balanse per 24–48 valandas.

Visus aktyvius taškus galite peržiūrėti savo profilyje mūsų programėlėje arba svetainėje.

Kai pasieksite Treatwell Rewards pirmąjį etapą, savo taškus galite konvertuoti į lojalumo nuolaidų kuponus, kurių vertė – 10€‎ arba 25€‎, kuriuos vėliau rasite savo profilio „kuponų skiltyje“.

Per Treatwell programėlę. Jūsų lojalumo kuponai bus rodomi kaip mokėjimo būdo parinktis atsiskaitymo etape, kai pasieksite mokėjimo veiksmą. Šiais kuponais galima atsiskaityti tik naudojant mūsų programėlę ir jais negalima atsiskaityti kartu su jokiu kitu nuolaidos kodu ar kuponu.

Jūsų taškai galios 12 mėnesių nuo užsakymo patvirtinimo datos. Pavyzdžiui, 150 taškų, uždirbtų iš užsakymo, atlikto 2023-11-10, nustos galioti 2023-10-10 00:00.

Treatwell Rewards lojalumo kuponai galioja vieną mėnesį. Šis galiojimo laikas negali būti pratęstas.

Treatwell Rewards lojalumo programa veikia visose šalyse, kuriose yra Treatwell, todėl taškus galima išpirkti bet kurioje reikalavimus atitinkančioje rinkoje.

Kai norite panaudoti savo taškus, jie tampa piniginės kreditu. Tai reiškia, kad galite naudoti kuponą, kad sumokėtumėte už vizitą, tarsi pasirinktumėte, pavyzdžiui, dovanų kortelę. Lojalumo kuponus galima panaudoti tik užsakymams, kurie iš anksto apmokėti per programėlę, ir jais negalima atsiskaityti už užsakymus, kuriuose pasirinkta „mokėjimas salone“. Lojalumo kuponai negali būti naudojami kartu su jokiu kitu Treatwell reklamos kodu ar kuponu.

Vis dar turite klausimų, į kuriuos neatsakėme? Susisiekite su mūsų nuostabia klientų aptarnavimo komanda.

Treatwell Rewards

Pradėk savo apdovanojimų patirtį šiandien

Užsisakyk ir užsidirbk dabar