Masažai ir SPA šalia manęs

Ieškote geriausių masažo centrų netoli jūsų?

Čia rasite geriausius masažo centrus savo apylinkėse, atrinktus ir suskirstytus pagal populiarumą, konkrečius poreikius, kainų intervalą ir paslaugas. Čia rasite geriausius masažo centrus su daugiau nei 150 300 atsiliepimų, geriausius švediško masažo, populiariausius giliųjų audinių masažo centrus, kurie siūlo iki 50 % nuolaidas arba pigias paslaugas nuo 20€.

Nesvarbu, ar norite pasikrauti energijos, ar atsipalaiduoti, čia rasite geriausius masažo centrus, kurie siūlo geriausias paslaugas netoli jūsų.

Geriausi masažų centrai

Miglen Beauty House
Antakalnis, Vilnius
Miesto SPA Zona
Senamiestis, Vilnius
THE SKIN lab 1
Senamiestis, Vilnius
Upswing studio
Senamiestis, Vilnius

Masažai skirti poroms

Mano kosmetologė Agnė
Žirmunai, Vilnius
Depiliacijos meistrė Diana
Viršuliškes, Vilnius
Kosmetologė Akvilė
Naujamiestis, Vilnius
Grožio Terapeutė Jorė
Sapiegos parkas, Vilnius

Geriausi masažų centrai skirti 1h masažams

Saulyna Beauty
Kaunas
Be Beauty grožio ir kūno dizaino studija
Baltupiai, Vilnius
Kosmetologė Vaiva Suchodolska
Šnipiškes, Vilnius
ollinnbeauty Cristal de Luxe
Naujamiestis, Vilnius

Masažo centrai su žemiausia kaina

Ròse Grožio Namai
Kaunas
Kineziterapeutė-masažuotoja Vaiva Čiužaitė
Aleksotas, Kaunas
Kosmetologė Evelina (Dali grožio salonas)
Fabijoniškes, Vilnius
Angel Hands
Fabijoniškes, Vilnius

Vyrų kirpyklos specializuotos kirpti, skusti, dažyti ir modeliuoti plaukus. Jos gali padėti savo klientams palaikyti išvaizdą reguliariai kirpdamos, skusdamos barzdą. Arba jie gali sukurti visiškai naują išvaizdą, atlikdami ryškias transformacijas.

Kai kurie kirpėjai siūlo pirmines individualias konsultacijas, kad suprastų, ko klientas nori, ir rekomenduotų geriausias procedūras bei produktus. Prieš imdamiesi darbo jie paklaus, kokio stiliaus ar spalvos pageidauja jų klientas. Tada jie pasinaudos savo patirtimi, kad geriausiai patartų, koks stiliaus pasirinkimas geriausiai tiks - atsižvelgiant į fizines savybes, plaukų tipą ir gyvenimo būdą. Taip jie gali pasiekti klientų pageidaujamų rezultatų.

Kirpykloje dažnai rasite kelias skirtingas zonas, skirtas įvairioms techninėms ir stiliaus formavimo paslaugoms. Nuo šampūno zonos iki dažymo, kirpimo ir skutimo kėdžių, galiausiai - stiliaus formavimo ir džiovinimo džiovintuvu zonos. Daugelis kirpyklų taip pat siūlo priežiūros ir geros savijautos paslaugas, pavyzdžiui, manikiūrą, pedikiūrą, depiliaciją vašku ir masažus.

Kirpyklose siūloma daugiau kaip 20 barzdos priežiūros ir plaukų priežiūros paslaugų, visas jas galite rasti Treatwell:

DUK

Mes norime paversti tavo patirtį su Treatwell geriausia, kokia tik įmanoma. Čia gali rasti keletą dažniausiai užduodamų klausimų, kurie padės tau išsirinkti geriausią masažų centrą.