Masažai ir SPA šalia manęs

Ieškote geriausių masažo centrų netoli jūsų?

Čia rasite geriausius masažo centrus savo apylinkėse, atrinktus ir suskirstytus pagal populiarumą, konkrečius poreikius, kainų intervalą ir paslaugas. Čia rasite geriausius masažo centrus su daugiau nei 150 300 atsiliepimų, geriausius švediško masažo, populiariausius giliųjų audinių masažo centrus, kurie siūlo iki 50 % nuolaidas arba pigias paslaugas nuo 20€.

Nesvarbu, ar norite pasikrauti energijos, ar atsipalaiduoti, čia rasite geriausius masažo centrus, kurie siūlo geriausias paslaugas netoli jūsų.

Geriausi masažų centrai

Studio Glow
Naujamiestis, Vilnius
Vandens lelija studija
Naujamiestis, Vilnius
Facestetika Lina Stancikaitė
Tauro kalnas, Vilnius
Prisilietimas by Julija
Naujamiestis, Vilnius

Masažai skirti poroms

Mano kosmetologė Agnė
Žirmunai, Vilnius
Depiliacijos meistrė Diana
Viršuliškes, Vilnius
Kristina Mac (124 Studija)
Žaliakalnis, Kaunas
Špyga Spalvota
Žirmunai, Vilnius

Geriausi masažų centrai skirti 1h masažams

Grožio salonas "Juodasis Perlas"
Šilainiai, Kaunas
Venezia grožio namai - Carpe Diem masažai
Naujamiestis, Vilnius
Bangų gėlės, Sveikatingumo namai
Baltupiai, Vilnius
Saulyna Beauty
Kaunas

Masažo centrai su žemiausia kaina

Kosmetologė Evelina (Dali grožio salonas)
Fabijoniškes, Vilnius
Be Beauty grožio ir kūno dizaino studija
Baltupiai, Vilnius
3R MASAŽO STUDIJA
Antakalnis, Vilnius
Auraeyebrows
Naujamiestis, Vilnius

Vyrų kirpyklos specializuotos kirpti, skusti, dažyti ir modeliuoti plaukus. Jos gali padėti savo klientams palaikyti išvaizdą reguliariai kirpdamos, skusdamos barzdą. Arba jie gali sukurti visiškai naują išvaizdą, atlikdami ryškias transformacijas.

Kai kurie kirpėjai siūlo pirmines individualias konsultacijas, kad suprastų, ko klientas nori, ir rekomenduotų geriausias procedūras bei produktus. Prieš imdamiesi darbo jie paklaus, kokio stiliaus ar spalvos pageidauja jų klientas. Tada jie pasinaudos savo patirtimi, kad geriausiai patartų, koks stiliaus pasirinkimas geriausiai tiks - atsižvelgiant į fizines savybes, plaukų tipą ir gyvenimo būdą. Taip jie gali pasiekti klientų pageidaujamų rezultatų.

Kirpykloje dažnai rasite kelias skirtingas zonas, skirtas įvairioms techninėms ir stiliaus formavimo paslaugoms. Nuo šampūno zonos iki dažymo, kirpimo ir skutimo kėdžių, galiausiai - stiliaus formavimo ir džiovinimo džiovintuvu zonos. Daugelis kirpyklų taip pat siūlo priežiūros ir geros savijautos paslaugas, pavyzdžiui, manikiūrą, pedikiūrą, depiliaciją vašku ir masažus.

Kirpyklose siūloma daugiau kaip 20 barzdos priežiūros ir plaukų priežiūros paslaugų, visas jas galite rasti Treatwell:

DUK

Mes norime paversti tavo patirtį su Treatwell geriausia, kokia tik įmanoma. Čia gali rasti keletą dažniausiai užduodamų klausimų, kurie padės tau išsirinkti geriausią masažų centrą.