Makiažas
rajonas: Lietuva
Data nesvarbu
Makiažas
477 salonai, siūlantys:

makiažas rajonas: Lietuva

ZiZi Beauty Hub

5,0
977 atsiliepimai
Senamiestis, Klaipeda
Rodyti žemėlapyje
Dieninis makiažas ( be pridėtinių blakstienų) 40 min
30€
40€
Express makiažas 50 min
40€
50€
Vestuvininis makiažas1 val - 1 val 20 min
nuo 40€
Peržiūrėti salono informaciją
PirmPirmadienis
10:0018:00
AntAntradienis
10:0018:00
TrečTrečiadienis
10:0018:00
KetvKetvirtadienis
10:0018:00
PenktPenktadienis
10:0018:00
ŠeštŠeštadienis
10:0018:00
SekmSekmadienis
Uždaryta

Palepinkite savo plaukus ZiZi Grožio Studijoje, kuri yra įsikūrusi Klaipėdos senamiestyje. Plaukų kirpimas, plaukų dažymas ir kasdienis sušukavimas - tai tik kelios šio salono siūlomų paslaugų. Taip pat siūlome: manikiūro, pedikiūro paslaugas. Makiažas įvairioms progoms, antakių korekcijos, permanentinis antakių makiažas, kosmetologinės paslaugos.

Artimiausias viešasis transportas: beveik visi autobusai ir maršrutiniai taxi važiuoja pro mūsų studiją.
ZiZi Grožio Studiją yra lengva pasiekti autobusais: 2, 2A, 3, 4, 5, 5B, 6, 8, 8E, 10, 14, 22B, 41, M5, M6, M8 (Senamiesčio st.).

Komanda:
ZiZi Grožio Studija - patyrusios ir kruopščios savo srities specialistės, kurios užtikrins kokybiškai atliktas paslaugas bei profesionalų aptarnavimą.

Kas mums patinka:

  • Atmosfera: jauki ir profesionali.
  • Specializacija: plaukų kirpimai, dažymai, šukuosenos, manikiūras, pedikiūras.
  • Naudojami prekių ženklai ir produktai: salone dirbama tik su profesionaliomis priemonėmis DYSON, OLAPLEX, KEUNE, BJORN AXEN, SELECTIVE, vienkartiniais ar dezinfekuotais ir steriliais įrankiais.
  • Papildomi akcentai: salonas yra lengvai pasiekiamas viešuoju transportu.

Salono įėjimas iš Jono g.

Indrė Vaškevičiūtė MUA

5,0
269 atsiliepimai
Senamiestis, Klaipeda
Rodyti žemėlapyje
Proginis makiažas ir express garbanos (ilgi plaukai)1 val 40 min
85€
95€
Proginis makiažas ir express garbanos (plaukai iki pečių)1 val 30 min
80€
90€
Proginis makiažas1 val 10 min
60€
65€
Peržiūrėti salono informaciją
PirmPirmadienis
08:0019:00
AntAntradienis
08:0019:00
TrečTrečiadienis
08:0019:00
KetvKetvirtadienis
08:0019:00
PenktPenktadienis
08:0019:00
ŠeštŠeštadienis
08:0019:00
SekmSekmadienis
08:0019:00

Nustebinkite kitus savo įvaizdžiu po apsilankymo pas Indrę Vaškevičiūtę MUA, kuri yra įsikūrusi Sandra Opul Studio, netoli Biržos tilto. Antakių laminavimas, proginis makiažas bei express šukuosena - tai tik kelios šio puikaus grožio salono siūlomų paslaugų.

Artimiausias viešasis transportas:
Indrę Vaškevičiūtę MUA yra lengva pasiekti autobusais: 2, 2A, 3, 4, 5, 5B, 6, 8, 8E, 10, 14, 22B, M5, M6, M8 (Senamiesčio st.).

Komanda:
Meistrė yra kruopšti ir savo darbą mylinti specialistė su daugiau nei 8 metų patirtimi, kuri užtikrins kokybiškai atliktas paslaugas bei profesionalų aptarnavimą.

Kas mums patinka:
Atmosfera: moderni ir jauki.
Specializacija: įvaizdžio formavimo paslaugos - makiažas ir šukuosenos, antakių bei blakstienų procedūros.
Naudojami prekių ženklai ir produktai: salone naudojami tik profesionalių prekės ženklų, tokių kaip Dior, Giorgio Armani, YSL, MAC, Delilah, Make Up Forever, Oribe, Schwarzkopf, produktai.
Papildomi akcentai: salonas yra lengvai pasiekiamas viešuoju transportu, dirbama nuosavame kabinete.
Kalbos: lietuvių, anglų.

"The Opulent" by Kornelija

5,0
142 atsiliepimai
Tauro kalnas, Vilnius
Rodyti žemėlapyje
Proginis/foto makiažas + šukuosena (be galvos plovimo)1 val 45 min
115€
170€
Makiažo pamoka sau2 val 30 min
150€
200€
Proginis/foto makiažas1 val 20 min
70€
90€
Peržiūrėti salono informaciją
PirmPirmadienis
Uždaryta
AntAntradienis
08:0020:00
TrečTrečiadienis
08:0018:00
KetvKetvirtadienis
08:0020:00
PenktPenktadienis
05:3018:00
ŠeštŠeštadienis
05:3018:00
SekmSekmadienis
06:0017:00

The Opulent širdis – Kornelija – profesionalė, kurią klientai vertina ne tik dėl aukščiausios kokybės darbo, bet ir dėl šilto bendravimo bei gebėjimo išgirsti kiekvieną norą. Jos talentas atsiskleidžia įvairiapusiškai: nuo švelniai paryškinto kasdienio makiažo iki išraiškingų, vakarinių ar vestuvinių įvaizdžių. Kornelija subtiliai jaučia spalvas, veido bruožus ir unikalų kiekvienos moters grožį – todėl kiekvienas jos sukurtas makiažas tampa ne tik profesionalus, bet ir asmeniškas, atitinkantis klientės nuotaiką bei progą.

Be makiažo, Kornelija specializuojasi ir antakių priežiūroje – tai jos dar viena stiprioji pusė. Ji atlieka antakių korekcijas, dažymą ir laminavimą, kruopščiai derindama formą prie veido ir individualaus stiliaus. Jos darbas pasižymi ypatingu tikslumu ir estetika – antakiai atrodo natūraliai, bet išryškina žvilgsnį, suteikdami jam išraiškingumo bei subtilumo.

Kornelijos kūrybiškumas atsiskleidžia ir šukuosenų mene – nuo elegantiškų bangų ar kuodų iki rafinuotų proginių šukuosenų. Ji geba sukurti tiek romantišką, tiek modernų įvaizdį, pritaikydama šukuoseną pagal klientą, plaukų struktūrą ir asmeninį stilių. Jos rankose gimsta šukuosenos, kurios ne tik papildo bendrą įvaizdį, bet ir leidžia klientėms pasijusti ypatingomis.

Kornelija – tai grožio meistrė, kurios darbe dera profesionalumas, kūryba ir nuoširdumas. Kiekviena apsilankiusi pas ją jaučiasi išklausyta, suprasta ir spindinti – nes Kornelijai svarbiausia ne tik grožis, bet ir klientės savijauta.

Artimiausias viešasis transportas:

Saloną yra lengva pasiekti autobusais: 11 ir 21 bei troleibusais: 1, 3, 7 (Pamėnkalnio st.).

Komanda:

Meistrė yra sertifikuota, patyrusi ir kruopšti savo darbo specialistė, kuri užtikrins kokybiškai atliktas paslaugas bei profesionalų aptarnavimą.

Kas mums patinka:

  • Atmosfera: jauki ir atpalaiduojanti atmosfera, skani kava/arbata.
  • Specializacija: makiažas, antakų priežiūra.
  • Naudojami prekių ženklai ir produktai: salone naudojami tik profesionalių prekės ženklų, tokių kaip Charlotte Tilbury, Chanel, Dior, Mac, Make Up For Ever, Kevyn Aucoin, Tom Ford, Makeup By Mario, Pat McGrath, Rare Beauty, Kiko, Kosas, Huda Beauty, Hourglass ir Alix Avien produktai.
  • Papildomi akcentai: salonas yra lengvai pasiekiamas viešuoju transportu.

Laumė Beauty

5,0
52 atsiliepimai
Naujininkai, Vilnius
Rodyti žemėlapyje
Dieninis makiažas1 val
40€
Foto makiažas1 val 30 min
60€
Proginis makiažas1 val 30 min
60€
Peržiūrėti salono informaciją
PirmPirmadienis
07:0019:00
AntAntradienis
07:0019:00
TrečTrečiadienis
07:0019:00
KetvKetvirtadienis
07:0019:00
PenktPenktadienis
07:0019:00
ŠeštŠeštadienis
07:0019:00
SekmSekmadienis
07:0019:00

Esu makiažo meistrė Rūta Laumelytė. Laumė beauty - tai grožio ir magijos kampelis su ramia, atpalaiduojančia atmosfera, patarimais ir nuostabiomis makiažo transformacijomis. Dirbu modernioje, jaukioje, ypač estetiškai įrengtoje, šviesioje makiažo studijoje Glam Corner Naujininkuose.
Kviečiu registruotis visokio tipo makiažams - nuo lengvų dieninių, iki ryškių, puošnių vakarinių; taip pat makiažo sau pamokėlėms. Mano mėgstamiausias - modernus, natūraliai atrodantis makiažo stilius.

Artimiausias viešasis transportas:
Studiją yra lengva pasiekti 1, 3, 3G, 4, 41, 42, 78, 88 autobusais, 10 ir 17 troleibusais (stotelė: Naujininkai).

Komanda:
Meistrė yra kruopšti ir savo darbą mylinti specialistė, kuri užtikrins kokybiškai atliktas paslaugas pagal jūsų pageidavimus ir naujausias tendencijas.

Kas mums patinka:

  • Atmosfera: jauki ir estetiška.
  • Specializacija: makiažas.
  • Naudojami prekių ženklai ir produktai: salone naudojami tik profesionalių, prabangių prekės ženklų, tokių kaip MAC, Hourglass, Prada, Bobbi Brown, Charlotte Tilbury, Dior, produktai.
  • Papildomi akcentai: klientai vaišinami kava, arbata, šalia galima rasti nemokama parkingo aikštelę, salonas yra lengvai pasiekiamas viešuoju transportu.
  • Kalbos: lietuvių, anglų, vokiečių.