Veido masažas

7 salonai siūlantys paslaugą: veido masažas šalia Griciupis, Kaunas

Kosmetologė Raminta

5,0
7 atsiliepimai
Dainava, Kaunas
Rodyti žemėlapyje
Veido masažas 45 min
20€
Peržiūrėti salono informaciją
PirmPirmadienis
Uždaryta
AntAntradienis
Uždaryta
TrečTrečiadienis
Uždaryta
KetvKetvirtadienis
Uždaryta
PenktPenktadienis
Uždaryta
ŠeštŠeštadienis
08:0020:00
SekmSekmadienis
08:0020:00

Palepinkite save šiuolaikiniame grožio salone Kosmetologė Raminta, kuris yra įsikūręs Kaune Dainavos rajone, vos kelių minučių atstumu nuo Draugystės parko. Mechaninis veido valymas, veido procedūra riebiai probleminiai odai bei veido masažas - tai tik kelios šio nuostabaus salono siūlomų procedūrų.

Artimiausias viešasis transportas:

Kosmetologė Raminta yra lengva pasiekti autobusais: 3, 37, 40 bei troleibusais: 8, 10, 10A Birželio 23-iosios g. stotelė. 

Komanda:

Estetinės kosmetologijos specialistė Raminta padės jums pamiršti odos problemas bei pamilti ir pažinti savo odą. Svarbiausias jos tikslas - jūsų šypsenos.

Nuolatos tobulinanti savo žinias seminaruose, kongresuose, webinaruose, nagrinėjant mokslinius straipsnius internete. Mananti, jog tik žingeidus bei nuolat tobulėjantis specialistas spės žengti koja kojon su visomis naujovėmis ir pasiūlyti savo klientui geriausius problemų sprendimus.

Kiekvienas klientas jos kabinete gaus išskirtinį dėmesį – nuo jūsų odos būklės ištyrimo ir aptarimo, iki rekomendacijų kaip ir su kokiomis priemonėmis prižiūrėti odą namuose bei neribotas konsultacijas po procedūros iškilus klausimams ar norint patarimų.

Kas mums patinka:

  • Atmosfera: moderni ir profesionali.
  • Specializacija: veido procedūros. 
  • Naudojami prekių ženklai ir produktai: salone dirbama tik su profesionaliomis priemonėmis, vienkartiniais ar dezinfekuotais ir steriliais įrankiais bei professionalia kosmetika.
  • Papildomi akcentai: Jei dvejojate, kokią procedūrą rinktis – pasirinkite savo nuožiūra, o procedūros metu pasitarsite drauge, visuomet parinks jums tinkamiausią variantą.