7 salonai siūlantys paslaugą: veido valymas ultragarsu šalia Baltija, Klaipeda

Med. kosmetologė Milita

5,0
160 atsiliepimai
Klaipeda
Rodyti žemėlapyje
Ultragarsinis veido valymas su algatine kauke1 val
35€
Procedūra rožinės pažeistai odai1 val
45€
Ultragarsinis valymas su drėkinimu ir alginatine kauke1 val 15 min
40€
Peržiūrėti salono informaciją
PirmPirmadienis
13:0019:00
AntAntradienis
10:0017:00
TrečTrečiadienis
13:3018:45
KetvKetvirtadienis
13:0019:00
PenktPenktadienis
13:0019:30
ŠeštŠeštadienis
12:0017:00
SekmSekmadienis
Uždaryta

Esu bendrosios praktikos slaugytoja ir kosmetologė.

Visada turėjau aistrą padėti žmonėms, o kai atradau kosmetologijos pasaulį, supratau, kad tai yra kažkas, ko noriu siekti.

Studijuodama slaugos studijas turėjau aktyvią aknę, nuėjau ilgą ir sudėtingą kelią kol pavyko ją suvaldyti, todėl nusprendžiau studijuoti antrą, kosmetologijos specialybę ir padėti kiekvienam susidūrusiam su šia problema. Nuolat tobulinu žinias įvairiuose seminaruose, mokymuose. Noriu suteikti savo klientams kokybiškas paslaugas, kurios ne tik pagerintų jų išvaizdą, bet ir pagerintų bendrą savijautą.

Mano tikslas – padėti kiekvienam klientui jaustis savimi pasitikinčiam, gražiam ir sveikam. Mano kabinete galite tikėtis patogios ir jaukios aplinkos, kur kiekvieną procedūrą pritaikau pagal kliento individualius odos poreikius.

Specializuojuosi veido procedūrose, tokiose kaip mechaninis, ultragarsinis veido valymas, cheminis šveitimas, probleminė veido oda, rožinė, aknė, jauninančios procedūros, aparatinė kosmetologija ir kt. Taip pat galiu pakonsultuoti dėl odos priežiūros priemonių, kurios bus pritaikytos spręsti JŪSŲ odos problemas, nes kiekvienas esame labai individualus, vienodų veido odų nebūna.

Manau, kad kiekvienam būtų naudinga turėti savo kosmetologę, kuri sistemingai prižiūrėtų jūsų odą, spręstų atsiradusias jos problemas, sudarytų gydymo planą, parinktų profesionalią kosmetiką, o kartais tiesiog palepintų malonia procedūra.

Iki greito!