124 studija Atsiliepimai

Žemaičių g. 31-115, 44175 Kaunas

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

4,9
775 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Ačiū, Jurgita, už nuostabią patirtį! 💖 Pedikiūras ne tik atliktas kruopščiai ir profesionaliai, bet ir visas apsilankymas buvo kaip mažas poilsio ritualas. Dėmesys detalėms ir švelnumas tikrai paliko įspūdį. Tikrai sugrįšiu dar ne kartą.💅
Rodyti salono atsakymą...
Nuostabiai padarytas japoniškas manikiūras, iš salono išėjau su šypsena. Tikrai apsilankysiu dar kartą!
Rodyti salono atsakymą...
Eglė kaip visada - nuostabi
Daiva puikiai sutvarkė nagus – tvarkingai, gražiai ir kruopščiai. Rezultatu esu labai patenkinta. Darbas atliktas profesionaliai. Rekomenduoju, jei ieškote kokybiško nagų sutvarkymo. Tikrai grįšiu dar kartą!
Rodyti salono atsakymą...
Labai maloni patirtis! Eglė – tikra savo srities profesionalė. Nagai atrodo nepriekaištingai, forma ir spalva parinkta idealiai, o lakavimas laikosi ilgai ir neskyla. Procedūra praėjo greitai, jaukioje aplinkoje, o rezultatas pranoko lūkesčius. Rekomenduoju 100 %! 💖
51
1
51
52
53
126
53