Labai džiaugiuosi pasirinkusi Eglę! 🌸 Manikiūras atliktas kruopščiai, o ilgalaikis lakavimas – tobulas: spalva lygi, blizgi ir labai tiksliai padengta. Praėjo kelios savaitės, o nagai vis dar atrodo kaip nauji. Jaučiasi, kad Eglė dirba su meile ir atsakingai. Tikrai sugrįšiu dar ne kartą – rekomenduoju visoms, ieškančioms kokybės ir profesionalumo! 💅✨
Paslaugą atliko Eglė•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Ema•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki ir maloni aplinka! Eglė visuomet darbą atlieka puikiai💗
Paslaugą atliko Eglė•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Ema•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
visas apsilankymas buvo tikrai malonios patirties, mąstant kad tai buvo mano pirmas kartas neturiu kuo pasiskūsti
Paslaugą atliko Jurgita•
Ilgalaikis gelinis manikiurasRodyti viską...
Kristina•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai. Manikiūras gražus ir patiko, ksd nenuplonino nago 😊
Manikiūras
Julija•prieš 11 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai puikus aptarnavimas bei kokybiškai atliktos paslaugos! Rekomenduoju, ačiū! 😊