ADEROM grožio studija Atsiliepimai

Daugėliškio g. 27, Vilnius, 09300

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

5,0
121 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Viskas super, kaip visada! Emilija nuostabi❤️
Dailiai, kruopščiai atliktas darbas, rekomenduoju
Meistrė Laura tikra profesionalė, labai džiaugiuosi rezultatu.
Nuostabi manikiūristė, kuria visiškai pasitikiu. Visada atidžiai išklauso, supranta mano norus ir juos įgyvendina dar geriau, nei įsivaizdavau. Be to, yra labai maloni, rūpestinga ir pozityvi. Kiekvienas vizitas palieka puikią nuotaiką ir nepriekaištingą rezultatą. Rekomenduoju iš visos širdies! ❤️
Salonas tvarkingas ,strategiškai patogioje ramioje vietoje . Ačiū už puikų manikiūrą