ADEROM grožio studija Atsiliepimai

Daugėliškio g. 27, Vilnius, 09300

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

5,0
121 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Emilija yra nuostabi meistrė! Rekomendacijos🤍
Emilija atradau netikėtai man labai patiko jos paslaugos tikrai rekomenduoju draugams
Labai maloni nuoširdžiai atlieka savo darbą tikrai rekomenduočiau savo draugėms
Visada manikiūras tobulas, meistrė žino ko man reikia, galiu pasitarti. Esu labai patenkinta.Tikrai rekomenduoju.
Laura yra labai kruopšti meistrė, bet sugeba dirbti greitai - tas yra labai smagu. Taip pat ji yra šiltas žmogus, todėl vizitai būna jaukūs ir malonūs. Labai rekomenduoju!