Anabella_beauty "grožio salonas" Atsiliepimai

J. Jasinskio g. 3, Vilnius (įėjimas iš lauko pusės), 01111

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

4,8
3108 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
puiku
Nuostabi manikiūriste. Procedūros metu pasijutau blogai, tačiau ji pasiūlė pagalbą: pasiūlė vandens, skrandį raminančios arbatos. Iki pat procedūros pabaigos išliko supratinga ir suteikė reikalingą pagalbą. Didelis ačiū už pagalbą!:)
Viskas patiko . Dar grįšiu pas Juliją ,.
Dar vienas nuostabus apsilankymas nagų korekcijai! Viskas atlikta labai tvarkingai ir kruopščiai, forma ideali, paviršius lygus, o spalva parinkta tiesiog tobulai. Nagai atrodo elegantiškai ir natūraliai, laikosi puikiai. Meistrė labai maloni ir dėmesinga, todėl visada išeinu su šypsena. Nuoširdžiai rekomenduoju! 💅
Esu be galo patenkinta plaukų šviesinimu, tonavimu ir kirpimu! Spalva gavosi švelni, tolygi ir labai natūrali, be jokių geltonų atspalvių. Meistrė kruopščiai įvertino mano plaukų būklę, parinko tinkamą atspalvį ir gražiai suformavo kirpimą – plaukai atrodo gyvybingi, lengvi ir blizgantys. Atmosfera buvo labai maloni, jaučiausi tikrai pasirūpinta. Rezultatas pranoko lūkesčius, būtinai sugrįšiu! ✨
42
1
42
43
44
540
44