Anabella_beauty "grožio salonas" Atsiliepimai

J. Jasinskio g. 3, Vilnius (įėjimas iš lauko pusės), 01111

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

4,8
3108 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Labai džiaugiuosi atlikta nagų korekcija! Darbas atliktas profesionaliai, greitai ir labai kruopščiai. Meistrė atsižvelgė į mano norus, patarė dėl formos ir spalvos, todėl rezultatas gavosi net gražesnis, nei tikėjausi. Nagai atrodo tvarkingi, lengvi ir laikosi puikiai. Tikrai rekomenduoju! 🌸
Nagų korekcija man labai patiko. Meistrė dirbo kruopščiai ir švelniai, nagai atrodo tvarkingi, natūralūs ir estetiški. Forma išlyginta, ataugusi dalis sutvarkyta nepriekaištingai, o lakavimas atliktas labai tiksliai. Procedūra buvo maloni ir komfortiška. Esu labai patenkinta rezultatu ir tikrai sugrįšiu dar kartą.😻
Meistrė Yana puiki, kruopščiai atliko manikiūrą, nepaleido, kol nesutvarkė tobulai. Rekomenduoju!
Puiku
Super! 🥰 Anastasija puiki meistrė 😍 Rekomenduoju šį saloną😇
43
1
43
44
45
540
45