Meistrė labai maloni,daug spalvu pasirinkimui.Siulau apsilankyti, nepasigailesite;)
Ilgalaikis gelinis lakavimas
Urtė•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Patiko
Ilgalaikis gelinis lakavimas
Aliona•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Darbą atliko meistrė Olga, bendravo tikrai maloniai, teiravosi ar viskas gerai, bet lakavimas atliktas labai blogai, visas nagų lakas liko kojinėje, toks darbas tikrai nevertas 26€.