Dariausi gelinį lakavimą ,nepraėjus net pusvalandžiui vienas nagas atsilupo pilnai, yra lako nubėgimų kraštuose, lakas nelygiai paskirstytas per nago plokštelę.Buvo parašyta , kad visa tai užtruks 1val.30 min, bet užtruko 2val. Meistė labai maloni, bet 23€ tikrai neverta.Labai gaila , bet daugiau tikrai ne grįšiu (