Absoliučiai tobulas apsilankymas pas meistrę Odetą. Maloni, rūpestinga ir itin plaukus tausojanti profesionalė.
Moterų plaukų šaknų dažymas
Indrė•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visada likau labai patenkinta 🙂👍 Rekomenduoju!
Paslaugą atliko Gerda•Balayage dažymas
Ernesta•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Į Miglės rankas pakliuvę mano plaukai atrodo, kad naujai įsikvėpė ne tik spalvų, bet ir gyvybės.
Ačiū už krupštumą, atidumą kiekvienai smulkmenai ir nuoširdų norą pasiekti geriausią rezultatą.