Bendra salono atmosfera, aptarnavimas yra auksciausiam lygyje. Lankausi pas Jolita, kuri visada profesionaliai pataria, zmogiskai ir siltai pasirupina. Visas esu labai patenkinta apsilankymu :)
Moterų plaukų šaknų dažymas
Agne•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Nuostabus rezultatas, kaip visada, likau labai patenkinta rezultatu 🥰
Moterų plaukų šaknų dažymas
Ieva•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai maloni ir profesionali meistre. Likau patenkinta kirpimu. Manau, pas Jolita lankysiuos dar ne karta :)
Kirpimas ir plaukų priežiūra
Anonimas•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai kruopščiai ir gražiai, taip kaip norėjau atliktas kirpimas. Iš karto suprato ko noriu, patarė kaip prižiūrėti plaukus ❤️
Kirpimas ir plaukų priežiūra
Eglė•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Daug metų lankausi šiam salone ir būtent pas kirpėją Odetą, kuri visada profesionaliai suteikia paslaugas. Išeinu visuomet patenkinta jos darbu.Salone visada nuoširdūs, smagūs ir paslaugūs darbuotojai.