Kirpimas buvo ok, bet nelabai man tiko, buvo sunkoka sutvarkyti.
Kirpimas ir plaukų priežiūra
Anonimas•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Vaida, ne tik talentinga meistre, bet ir įsiklauso į kliento norus ir juos puikiai išpildo. Negaliu atsidžiaugti savo nauja, plaukų spalva ir nenualintais plaukais ❤️