Dažymà vertinu kaip nepavykusį, spalva turėjo būti “blond”, bet gavos geltona..
Paslaugą atliko Neringa•Plaukų dažymas
Milda•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Salone maloniai pasitinka, rodo dėmesį, dirba labai atsakingai, rūpestingai,
Vyriškas kirpimas
Šarūnas•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai labai patiko:)
Kirpimas ir plaukų priežiūra
Anonimas•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki paslauga, geras kirpimas.
Kirpimas ir plaukų priežiūra
Alma•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Meistė Ilona įsiklausė į mano pageidavimus, parekomendavo konkrečią priemonę formuoti plaukus, parodė kaip juos džiovintis ir kirpimu suformavo plaukus taip, kad galėčiau juos pati susitvarkyti. Rekomenduoju! 💫