Likau begalo patenkinta rezultatu ☺️ Didelis AČIŪ meistrei Oksanai už profesionalumą!
Kirpimas ir plaukų priežiūra
Eglė•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Laura puiki! Rekomenduoju 👍
Paslaugą atliko Laura•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Akvilė•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Iš juodos varno spalvos per dieną, nepažeidžiant plaukų, perdažė į gražiausią rudą šokoladą!
Profesionalumas, švelnumas ir atidumas-tai dar ne viskas kaip galėčiau nupasakoti Iloną!
Plaukų dažymas
Anonimas•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Tobulai💯
Plaukų dažymas
Lina•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai maloni meistrė, nepriekaištingai atliktas manikiūras.