Labai maloni ir profesionali kirpėja. Ne tik gražiai nukirpo, bet ir patarė dėl plaukų priežiūros
Kirpimas ir plaukų priežiūra
Agnė•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Wow. Pirmą karta išėjau iš salono su tokia gera nuotaika. Pamokė, papasakojo kaip rūpintis plaukais, išklausė, pritaikė šukuosena pagal mano stilių. 10/10
Kirpimas ir plaukų priežiūra
Anonimas•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Kaip visada tobulai. Ačiū!!!
Balayage dažymas
Edita•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabi meistrė! Kiekvieną kartą pranoksta lūkesčius, pačios geriausios rekomendacijos ☀️