Geras salonas. Atvyksime dar kartą. Kirpėja Neringa pasiūlė gerą kirpimą ir kokybiškai atliko. Mergaitė virto gražia gulbe. Dukra labai pagražėjo, esame patenkintos.
Paslaugą atliko Neringa•Vaikų kirpimas
Ieva•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki specialistė ir šauni pašnekovė :)
Paslaugą atliko Neringa•Vyriškas kirpimas
Laurynas•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puiku, kaip ir visuomet :)
Vyriškas kirpimas
Julius•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabi, kaip visuomet.
Profesionalė 🙏
Paslaugą atliko Emma•Makiažas
Anonimas•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Kirpėja Ilona labai kruopšti ir maloni, tikrai dar grįšiu