Puiki meistrė Jolita, profesionali, dėmesinga, turi puikų skonį, geba pritaikyti spalvas bei kirpimą asmeniškai..
Plaukų dažymas sruogelėmis moterims
Daiva•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas labai gerai
Paslaugą atliko Laura•Balayage dažymas
GABRIELE•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Super!
Plaukų dažymas
Rūta•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Pas Vaidą apsilankiau pirmą kartą. Puiki meistrė, maloni, suprantanti kas tau tinka, labai kruopšti.
Darbas atliktas labai gerai, įsiklausė ko aš noriu ir tai įgyvendino, kas gali būti mums geriau kai kalba eina apie plaukus, ane :) :)
P.s Moterys/merginos, jeigu dvejojate ar eiti pas Vaidą tai nedvejokite :) o aš lauksiu sekančių vizitų ;)
Plaukų dažymas
Ligita•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puikus salonas, malonus aptarnavimas, savo srities profesonalai