Profesionaliai apkirpo ir patarė kaip toliau prižiūrėti šukuoseną.
Paslaugą atliko Neringa•Vyriškas kirpimas
Anonimas•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki stilistė, visada plaukai atrodo nuostabiai ne tik po vizito, bet ir kitas dienas. Visada su noru ir laukimu grįžtu pas Vaidą vėl ir vėl! Ačiū ir tikrai rekomenduoju.
Plaukų dažymas
Aušra•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Oksana -tobula meistrė! Labai džiaugiuosi ją atradusi ir visiems savo aplinkoje rekomenduoju apsilankyti pas ją, kurie nepatenkinti savo turimu kirpimu ar spalva.
Meistrė labai kruopšti, turinti didelį žinių bagažą, todėl sėdint kėdėje gali visiškai atsipalaiduoti, nes plaukai bus tobuli ne tik tą dieną, bet ir pačiai prižiūrint plaukus namuose 🥰
P.S. Labai maloni ir paslaugi administratorė