Profisionali ir labai maloni! Esu labai patenkinta rezultatu.
Kirpimas ir plaukų priežiūra
Miglė•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
3 žodžiai: NUOS-TA-BU! 🥰
Plaukų dažymas
Reda•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Rekomenduoju!
Moterų plaukų šaknų dažymas
Anonimas•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Pas Daivą lankiausi pirmą kartą, tačiau nuojauta renkantis saloną ir specialistę nenuvylė - turbūt pirmas kartas, kai po kirpyklos grįžus namo nesinorėjo išsiplauti galvos ir sutvarkyti plaukų savaip. Tai ką matau veidrodyje - džiugina. Jaučiu, kad kirpimas pritaikytas ne tik mano veido bruožams ir plaukų struktūrai, bet ir man, kaip žmogui. Ačiū labai!
Paslaugą atliko Daiva•Kirpimas ir plaukų priežiūra