Paslaugą atliko Sandra•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Vaida•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puiku
Paslaugą atliko Sandra•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Vaida•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Oksana labai maloni ir švelni. Rezultatu esu labai patenkinta.
Moterų plaukų šaknų dažymas
Anonimas•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Apsilankymą vertinu puikiai! Oksana ne tik puiki specialistė, bet ir labai šviesus žmogus! Po kiekvieno apsilankymo išeini pasikrovęs teigiama energija. Didžiausios rekomendacijos!