Kaip ir kas kartą - 100% kokybė ir dėmesys! Visuomet išeinu su šukuosena, didesniu pasitikėjimu savimi ir jausmus, kad gražesnių tuo metu nėra! nors ateinu tik pasidažyti plaukų šaknis;) ačiū, Sandra!
Paslaugą atliko Sandra•Plaukų dažymas
Lilita•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Maloni meistrė, greitai, profesionaliai atlikta procedūra, viskas iškomunikuojama, vis pasiteiraujant kaip laikosi oda ir pan :) Rekomenduoju!
Moterų veido depiliacija vašku
Elija•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Kruopšti meistrė
Plaukų dažymas
Sandra•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Pirmas apsilankymas paliko labai gera ispudi, tikrai ateisiu dar karta. Meistre buvo labai rupestinga, nepamirso pasitarti ir patarti.
Paslaugą atliko Sandra•Kirpimas ir plaukų priežiūra