Viskas labai patiko, labai patenkinta rezultatais! Ačiū!🫶🏻
Kirpimas ir plaukų priežiūra
Gabrielė•prieš 12 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Ir dažymas ir procedūra, viskas puikiai. Labai patenkinta, ačiū.
Paslaugą atliko Agnė Stoknė•Moterų visų plaukų dažymas
Ieva•prieš 12 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puiku
Vaikų kirpimas
Marija•prieš 12 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Zmona patenkinta kaip buvau apkirptas
Vyriškas kirpimasRodyti viską...
Gediminas•prieš 12 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Malonus sutikimas ir atsisveikinimas. Gebėjimas išgirsti ko klientas tikisi ir kruopštus rezultatas. Geras kainos ir kokybės santykis. Ačiū Inai už kirpimą ir malonią atmosferą.