viskas puiku - kol sūnų kirpo, buvau pavaišinta gėrimu 😊 o pačiu kirpimu taip pat labai patenkinti! ačiū ir rekomenduoju.
Vaikų kirpimas
Egle•prieš 12 mėnesių
Patvirtintas atsiliepimas
Agnė įsigilino į poreikius, puikiai ir labai kruopščiai apkirpo, procedūra atgaivino plaukus - labai gražiai ir krenta ir atrodo. Labai rekomenduoju - visada jaukus geras laikas salone ir puikus rezultatas
Paslaugą atliko Agnė Stoknė•
Plaukų procedūrosRodyti viską...
Asta•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rekomenduoju Agnę. Ji puikiai susitvarkė su mano tiesiais ir storais plaukais, garbanos išliko net porą dienų po vizito.🫶
Paslaugą atliko Agnė Stoknė•Plaukų garbanojimas
Ieva•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
gerai ir kruopsciai atliktas darbas. rekomenduoju
Vyriškas kirpimas
Paulius•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki specialistė, kruopšti, dėmesinga, davė daug vertingų patarimų. Padėjo išsirinkti kokybiškiausią ir geriausiai tinkantį rezultatą, ne tiesiog nan norimiausią spalvą. Darbo tikrai buvo nemažai, tačiau ji viską atliko kruopščiai ir atidžiai! Tikrai ir sekantį kartą drąsiai patikėčiau savo plaukus į jos rankas. Rezultatas pranoko lūkesčius!