Kai išbandai pas šiuolaikinį barberį, čia jau nėra tokio komforto ir aptarnavimo lygio. Apkirpo normaliai, pgl atidirbtą savo ranką. Tai kainos kokybės santykis tikrai yra geras!
Paslaugą atliko Ina•Vyriškas kirpimas
Robertas•prieš apie 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Patarčiau naudotis ASTO PASLAUGOMIS.
Paslaugą atliko Lena•Cheminis sušukavimas
Ramute•prieš apie 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Pedikiūras atliktas labai kruopščiai, ačiū!
Paslaugą atliko Evelina•Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Kristina•prieš apie 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai kaip ir visuomet!🤍
Paslaugą atliko Agnė Stoknė•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Viltė•prieš apie 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai! Kruopštus ir profesionalus darbas, rekomenduoju!