Dėkoju kirpėjai Inai, kuri priėmė iššūkį plaukų kirpimui kirpimui.
Likau labai patenkinta savo nauja išvaizda.
Dėkoju ir Lenai, kuri man labai skrūpulingai nudažė plaukus.
Jūs šaunuolės, tikros savo srities meistrės.
Ačiū už skanią kavą ir malonų bendravimą.
Iki kito karto.
Jolanta.
Moterų plaukų šaknų dažymasRodyti viską...
Jolanta•prieš apie 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puikiai atlikta plaukų tiesinimo procedūra, parinktos priemonės ir sudarytas plaukų būklės atstatymo planas.
Paslaugą atliko Lena•Plaukų procedūros
Karolina•prieš 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Super kirpėja. Išklauso ir pataria. Neturiu nusiskundimų.